TRANSPORT NA WYDMY RUCHOME

Jak dostać się na Wydmy Ruchome w Łebie? To pytanie zadaje sobie 90% turystów odwiedzających Łebę, dlatego chętnie podpowiemy. Najlepiej zadzwonić po Melex Łeba i zamówić meleksa, który zawiezie Was do miejscowości Rąbka. To właśnie tam mieści się Słowiński Park Narodowy. Tam konieczne jest kupienie biletu wstępu do Słowińskiego Parku Narodowego (cennik dostępny tutaj: https://slowinskipn.pl/pl/cennik-turystyka/oplaty-za-wstep.html

Czytaj więcej »

PRZEJAZD MELEKSEM ZE ZWIERZĘTAMI

Często pytacie, czy w pojazdach Melex Łeba można podróżować z psem. Jeżeli Twój psiak nie jest agresywny, to nie zastanawiaj się i dzwoń po Meleks Łeba. Kochamy zwierzęta i jesteśmy Wam wdzięczni, że zabieracie swoich psich towarzyszy na wakacje. Dodatkowo nie pobieramy żadnej opłaty za przejazd ze zwierzakiem!

Czytaj więcej »

PRZEWOZY BUS ŁEBA

Potrzebny transport do Latarni Stilo, Kluk, Sea Parku czy potrzebujesz busa z Łeby do Lęborka? A może szukasz transportu z Łeby na lotnisko w Gdańsku? Jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie! Klientom firmy Meleksik Łeba oferujemy przewozy na terenie całej Polski i Europy przez 365 dni w roku 24h/7

Czytaj więcej »

PRZEWÓZ NA DWORZEC Z BAGAŻAMI

Wybierasz się do Łeby pociągiem lub autobusem i nie uśmiecha Ci się nieść ciężkiej walizki? Meleks Łeba to idealne rozwiązanie. Zadzwoń i zamów meleks, który o umówionej godzinie odbierze Cię z dworca i zawiezie pod wskazany adres. Nasz Meleks obsługuje również Nowęcin!

Czytaj więcej »

ZWIEDZANIE MIASTA MELEKSEM

Przyjechałeś do Łeby po raz pierwszy? A może byłeś już tu kilka razy, ale zawsze tylko plaża, ryba i spacer deptakiem? A może zadajesz sobie pytanie – Co robić w Łebie gdy pada deszcz? Koniecznie daj się porwać w magiczną wycieczkę pomarańczowym pojazdem Meleks Łeba. Nasi doświadczeni kierowcy Melex 'a, chętnie pokażą Państwu najciekawsze atrakcje

Czytaj więcej »

OFERTA DLA GRUP I KOLONII

Wybierasz się do Łeby większą grupą i potrzebujesz Meleks? Dla nas to nie problem! Nasza flota pojazdów Meleks Łeba może przewieźć jednocześnie nawet do 200 osób! Dodatkowo dla wszystkich grup zorganizowanych powyżej 20 osób przygotowaliśmy świetny rabat. Ciekawy szczegółów? Zadzwoń po meleks Łeba i poznaj ofertę dla Ciebie!  

Czytaj więcej »

ELEKTRYCZNE MELEKSY – RAZEM DLA ŚRODOWISKA

Wszystkie pojazdy typu Melex Łeba użytkowane w Meleksik Łeba są w pełni elektryczne. Dzięki nowoczesnej technologii drzemiącej w naszych pojazdach Meleks Łeba, nie generuje szkód dla środowiska. Meleksy Łeba wyposażone są ekologiczne i niesamowicie ciche silniki, co niewątpliwie potęguje pozytywne odczucia podróżowania.

Czytaj więcej »

LATARNIA STILO

LATARNIA STILOLatarnia morska o wysokości wieży 33,4m w całości udostępniona zwiedzającym. Nasz komfortowy, 9-osobowy Bus Łeba czeka na Twoje zlecenie! ZADZWOŃ • ZAMÓW • ZWIEDZAJ Tel: 739-004-005

Czytaj więcej »

PORT JACHTOWY

PORT JACHTOWYPierwsze tego rodzaju kompleksowe przedsięwzięcie na polskim wybrzeżu. Piękny widok na jachty i jednostki wychodzące w morze.

Czytaj więcej »

PIERNIKOWY DOM DO GÓRY NOGAMI

PIERNIKOWY DOM DO GÓRY NOGAMIZgodnie z nazwą niewielki domek postawiony jest na opak: fundamenty są na dachu, a dach zagłębiony w ziemi spełnia rolę fundamentu. Nazwa Piernikowy wzięła się od pierników, którymi przyozdabiano fasadę domu.

Czytaj więcej »

DISCOVERY PARK

DISCOVERY PARKMiejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a czas spędzony z rodziną będzie niezapomniany! Bo jak zapomnieć o fantastycznej wystawie klocków LEGO® czy edukacyjnej Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy?

Czytaj więcej »

FARMA ALEXA

FARMA ALEXAFarma Alexa to wspaniała kraina z dziecięcych marzeń. Sielski klimat wsi, gry i zabawy w farmerskim stylu.

Czytaj więcej »

CRAZY PARK

CRAZY PARKCrazy rowerki, gra wyścig, 5 ogrodów, osiołki, dom strachu, tor przeszkód, park linowy, strefa spa, rowerki wodne, wiatrak oraz wiele więcej!

Czytaj więcej »

LABIRYNT 3D

LABIRYNT 3DRodzinny park rozrywki: naturalny labirynt, plac do gry w bule, ogromne gry planszowe i plac zabaw dla dzieci.

Czytaj więcej »

SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY

SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY Wydmy ruchome, Jezioro Łebsko, Wyrzutnia Rakiet, Wieża Widokowa. Bez wątpienia to najpiękniejsze miejsce polskiego wybrzeża i punkt obowiązkowy podczas wizyty w Łebie.

Czytaj więcej »

POWER PARK

ory Gokartowe, Park Linowy, Skok Wahadłowy, Ścianka Wspinaczkowa, pole do gry w Paintball, Tor Off-Road, Tor Quadowy dla dzieci, Plac Zabaw dla najmłodszych, Strzelnica.

Czytaj więcej »

ŁEBA PARK

Rodzinny park tematyczny z naturalnej wielkości dinozaurami, minizoo, spływami pontonowymi i placem zabaw.

Czytaj więcej »

WYDMY RUCHOME

Największą atrakcją w Łebie są rozległe ruchome wydmy. Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Łebsko.

Czytaj więcej »
Scroll to Top
Call Now ButtonZAMÓW MELEKSA